Soczewki HOYA TACT
Okulary do biura (półprogresywne)Soczewki HOYA Tact należą do grupy soczewek biurowych. Posiadają klika stref widzenia tym samym ułatwiają jednoczesną pracę przy komputerze i z dokumentami. Okulary do pracy w biurze wykorzystują technologię okularów progresywnych.

Typowe okulary biurowe nie posiadają korekcji do dali, a obszar widzenia w odległościach pośrednich jest znacznie rozszerzony. Soczewki tego typu są dedykowane osobą które używają okularów do bliży, natomiast pole widzenia jest zbyt małe do komfortowej pracy.

Strefa ostrego widzenia w soczewkach (okularach) biurowych jest nawet pięć razy większa niż w konwencjonalnych soczewkach okularowych.

Soczewki Tact występują w dwóch wersjach dzięki czemu optyk może wybrać wersję maksymalnie dopasowaną do wymagań klienta:

HOYA Tact TrueForm 200 oferują wyjątkowo szerokie pole widzenia do bliży pośredniej i odległości pośrednich , zapewniając zasięg widzenia do 200 cm. Zalety soczewek Tact TrueForm doceniają przedstawiciele wyspecjalizowanych zawodów, oczekujących maksimum swobody oraz naturalnego widzenia.

HOYA Tact TrueForm 400 to idealne rozwiązanie dla osób, które podczas pracy często muszą podnosić wzrok z bliży na większa odległość (do 400cm) . To także doskonały wybór dla prezbiopów, korzystających podczas pracy z soczewek progresywnych i odczuwających ograniczoną szerokość pól widzenia. Soczewki Tact TrueForm 400 oferują maksymalną swobodę widzenia w bliży i odległościach pośrednich.

Dzięki technologii TrueForm, soczewki są optymalizowane dla każdej korekcji, dając gwarancję jeszcze lepszego widzenia.


Dla kogo okulary biurowe z HOYA TACT:


  • Dla prezbiopów (jeżeli używasz okularów progresywnych lub osobnych okularów do dali i bliży)
  • Dedykowane osobą pracującym w biurze, przy komputerze przez długi czas.
  • Pacjentom niezadowolonym z obszaru widzenia w klasycznych jednoogniskowych okularach do czytania.
  • Użytkownikom których okulary progresywne nie zapewniają odpowiednio szerokiego pola widzenia w obszarze odległości pośrednich.


Soczewki Tact występują w dwóch indeksach 1,5 i 1,6 większy indeks jest lepszy do soczewek mocy powyżej 2,5 dpt. Szkła TACT występują w połączeniu z jednym z popularnych antyrefleksów:

High Vision Aqua – najlepsza cena,
Super Hi-Vision – powłoka ułatwiająca czyszczenie
Hi-Vision Long Life UV – ochrona przed zarysowaniami
Hi-Vision Long Life BlueControl - wszystkie cechy wcześniej wspomnianych powłok + Filtr niebieski do komputera

Sprawdź najbliższy wolny termin. Zarejestruj się na bezpłatne badanie wzroku*
Badanie Wzroku

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ilę będą kosztować twoje okulary poproś o szczegułową wycenę
Wycena okularów


Okulary biurowe ułatwiają przenoszenie wzroku z jednego obiektu na drugi.

Okulary do biura zwiększają długość pola widzenia nawet do 4m.

Okulary do biura zwiększają długość pola widzenia nawet do 4m.