Wymień soczewki w swoich okularach !Potrzebujesz nowych soczewek do okularów. Wyślij okulary na adres naszego salonu. Wymienimy soczewki na nowe w najlepszej cenie. W naszej ofercie komplet markowych soczewek z dodatkowymi uszlachetnieniami: utwardzeniem, przejrzystym antyrefleksem, powłoką ułatwiającą czyszczenie.
Oferta na wymianę soczewek:
Para markowych soczewek:
ZEISS 1.5 ClearView Dura Vision Chrome UV (2szt)

396zł 320 zł


Montaż i szlifowanie nowych szkieł ..................................... 60zł 0zł

Wysyłka ....................................................................................... 18zł 0zł

Futerał Mozart Optyk + mikrofibra do czyszczenia ........... 10zł 0zł


Zamów Oszczędzasz: 172 zł
komplet: 300zł


Nasz komentarz:

Soczewka posiada antrefleks odporny na zabrudzenia. To dlatego podczas czyszczenia na jej powierzchni nie pozostają tłuste plamy. Uszlachetnienia hydrofobowe sprawiają że soczewka szybko odparowuje. Dobry antyrefleks odpowiada za wysoką przejrzystość soczewki. Soczewka posiada już podstawowe zabezpieczenie przez zarysowaniami. Rekomendowana dla mocy -4,00 ~ +4,00 cylinder do 2,00


Porównanie soczewek


Klasyczna tania soczewka ZEISS 1,5 ClearView Dura Vision Chrome UV
Filtr UV - brak 0/5 Filtr UV 5/5
Antyrefleks (skuteczność) 2/5 Antyrefleks (skuteczność) 4/5
Czyszczenie i odparowywanie :
Powłoka oleofobowa - brak 0/5 Powłoka oleofobowa 5/5
Powłoka hydrofobowa - brak 0/5 Powłoka hydrofobowa 4/5
Powłoka elektrostatyczna - brak 0/5 Powłoka elektrostatyczna 5/5
Trwałość:
Utwardzenie - brak 0/5 Utwardzenie 3/5
Producent:
Który tańszy - Azja ZEISS Jena/Niemcy 5/5Łatwe Czyszczenie


Powłoka ClearView Dura Vision Chrome UV dzięki super gładkiej powierzchni ułatwi czyszczenie i sprawi, że Państwa okulary pozostaną dłużej czyste, a uciążliwe krople wody (np. podczas deszczu) spłyną, nie rozmazując się.Rozwiązanie problemu:
tłustych plam na soczewce


Każdy użytkownik okularów zna problem odcisków palców pozostawianych na okularach. Dzięki powłoce oleofobowej którą posiada soczewka ZEISS ClearView Dura Vision Chrome UV bardzo łatwo wyczyścisz swoje okulary, a na powierzchni soczewki nie pozostaną tłuste smugi.

Szybko odparowywuje


Dodatkowym atutem tej powłoki jest mała tendencja do zaparowywania podczas zmiany temperatury otoczenia, co jest bardzo uciążliwe np. zimą podczas przechodzenia z zewnątrz do pomieszczeń o wyższej temperaturze oraz wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne
Antyrefleks

Antrefleks ClearView Dura Vision Chrome UV to uszlachetnienie dzięki któremu soczewka staje się bardziej przejrzysta. Antyrefleks zapobiega również tworzeniu się refleksów świetlnych.

Jakość ZEISS


Znak firmowy daje gwarancję najwyższej jakości, oraz zaświadcza że soczewki przeszły bardzo szczegółowy proces kontroli technicznej.

Grawer na soczewkach to gwarancja dla klienta że w okularach zostały zamontowane soczewki marki ZEISS