Promocje w Mozart Optyk

Z szczególnym zaangażowaniem dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów. Dlatego nie ograniczamy naszych promocji tylko do jednego popularnego rozwiązania. Nasza oferta obejmuje zarówno soczewki jednoogniskowe jak i bardziej zaawansowane rozwiązania.

Promocja na okulary przeciwsłoneczne HIS z polaryzacją

Kup drugą parę okularów przeciwsłonecznych taniej o 50%


Masz już swoją parę, podziel się rabatem na okulary przeciwsłoneczne HIS. Teraz drugie okulary kupisz za połowę ceny. Okulary HIS to nie tylko dobry design ale również wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele posiadają soczewki z polaryzacją. Kolekcja liczy ponad 200 modeli więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Warto przymierzyć okulary sportowe z lustrzaną soczewką oraz modele bardziej casual-owe. Kolekcja 2022 jest już dostępna, sprawdź:
Okulary przeciwsłoneczne 2022
Soczewki jednodniowe ZEISS
Trzecie opakowanie 50%


Promocyjna cena soczewek jednodniowych ZEISS. Kupując jednorazowo trzy opakowania (mogą być różnej mocy) trzecie opakowanie otrzymasz za 50%. Cena zestawu soczewek to 185 zł (trzy opakowania)


Dla kogo:
  • Dla osób które intensywnie uprawiają sport
  • Jeżeli używasz soczewek zamiennie z okularami
  • Jeżeli cenisz komfort codziennej nowej i czystej soczewki kontaktowej
płyny pielęgnacyjne

Zestaw płynów do soczewek kontaktowych
Taniej o 10 zł


Używasz soczek miesięcznych? Teraz do każdego dużego płynu 360ml dodajemy mały płyn 100ml za 10zł – koszt zestawu 49zł. Płyn ZEISS płucze, nawilża i czyści każdy rodzaj miękkich soczek kontaktowych. W opakowaniu znajdziesz również pojemnik na soczewki.


Dla kogo:
  • Dla osób które używają miękkich soczewek kontaktowych