Promocje w Mozart Optyk

Z szczególnym zaangażowaniem dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów. Dlatego nie ograniczamy naszych promocji tylko do jednego popularnego rozwiązania. Nasza oferta obejmuje zarówno soczewki jednoogniskowe jak i bardziej zaawansowane rozwiązania.

Najlepsza cena soczewek premium z flitrem światła niebieskiego - ZEISS


Szkła okularowe premium
- teraz w lepszej cenie


Najbardziej zaawansowaną soczewką do codziennej pracy z monitorem jest ZEISS ClearView BlueGuard. Oferuje połączenie technologi Clear View z materiałem soczewki blokującym wysokoenergetyczne światło. Jest to lepsze rozwiązanie niż sama soczewka z filtrem “blue”. Dzięki technologi ClearView soczewka jest bardziej płaska i zapewnia wyraźniejsze widzenie. W salonach Mozart Optyk parę soczewek kupisz taniej o 120zł.

Płyn do czyszczenia okularów gratis

ZEISS DriveSafe + Ochrona przed parowaniem szkieł gratis


Do soczewek ZEISS DriveSafe dodajemy płyn ZEISS AntiFog w prezencie. Wyczyść okulary z użyciem tego płynu a soczewki otrzymają dodatkową ochronę przed zaparowywaniem. Soczewki DriveSefe to linia produktów dedykowana kierowcom. Soczewki minimalizują obciążenie oczu podczas jazdy w nocy. Ograniczają olśnienia pojazdów jadących z naprzeciwka.

Więcej:
Okulary korekcyjne do 70% taniej

Noworoczna Wyprzedaż
Okulary nawet 70% taniej


Ogłaszamy sezon na wyprzedaże, przeceniamy okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne nawet o 70%. Sprawdź naszą ofertę, może znajdziesz coś dla siebie. Promocja obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i tradycyjnych salonach.Więcej:

Soczewki jednodniowe ZEISS
Trzecie opakowanie 50%


Promocyjna cena soczewek jednodniowych ZEISS. Kupując jednorazowo trzy opakowania (mogą być różnej mocy) trzecie opakowanie otrzymasz za 50%. Cena zestawu soczewek to 185 zł (trzy opakowania)


Dla kogo:
  • Dla osób które intensywnie uprawiają sport
  • Jeżeli używasz soczewek zamiennie z okularami
  • Jeżeli cenisz komfort codziennej nowej i czystej soczewki kontaktowej
płyny pielęgnacyjne

Zestaw płynów do soczewek kontaktowych
Taniej o 10 zł


Używasz soczek miesięcznych? Teraz do każdego dużego płynu 360ml dodajemy mały płyn 100ml za 10zł – koszt zestawu 49zł. Płyn ZEISS płucze, nawilża i czyści każdy rodzaj miękkich soczek kontaktowych. W opakowaniu znajdziesz również pojemnik na soczewki.


Dla kogo:
  • Dla osób które używają miękkich soczewek kontaktowych