Promocje na okulary w Mozart Optyk

Sprawdź wszystkie promocje na okulary i soczewki które trwają w naszych salonach !


Najlepsza cena soczewek premium z flitrem światła niebieskiego - ZEISS


Najlepsze soczewki do komputera
od 499 zł

Najbardziej zaawansowaną jednoogniskową soczewką do pracy z monitorem jest ZEISS ClearView BlueGuard. Jest to połączenie technologi Clear View z materiałem soczewki blokującym wysokoenergetyczne światło. Jest to lepsze rozwiązanie niż sama soczewka z filtrem “blue” w warstwie antyrefleksu. Dzięki technologi ClearView soczewka jest bardziej płaska i zapewnia wyraźniejsze widzenie. * Warunkiem promocji jest zakup oprawy w salonie Mozart OptykNowa promocja w naszym salonie optycznym: Soczewki Photo Fusion X w cenie soczewki z filtrem do komputera

Fotochrom ZEISS PhotoFusion X
- w cenie soczewek z filtrem światła niebieskiego


Do końca sierpnia kupując okulary z soczewkami ZEISS ClearView BlueGuard fotochrom otrzymasz Gratis! Promocja dotyczy soczewek w indeksie 1,5.

Soczewki łączą zalety okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych z filtrem światła niebieskiego. PhotoFusion X wykonywny jest wyłącznie na materiale BlueGuard (Sprawdź dlaczego polecamy). Ponad dwukrotnie szybciej rozjaśniają się w pomieszczeniach oraz przyciemniają się porównywalnie z okularami przeciwsłonecznymi.


Więcej: Okulary Fotochromowepromocja- soczewki fotochromowe w cenie klasycznego antyrefleksu

Promocja na recepturowe soczewki fotochromowe.


Jeżeli lubisz spędzać czas na dworze, na pewno docenisz zalety soczewek fotochromowych. Czytanie gazety, prace manualne w ostrym słońcu nie będą już problemem. Wypróbuj soczewki ZEISS PhotoFusion X, do końca sierpnia fotochrom otrzymasz w cenie antyrefleksu. Promocja dotyczy wyłącznie soczewek recepturowych.

Soczewki recepturowe, dają większe możliwości personalizacji zamówionych okularów. Zalecane są osobom o dużych mocach, lub większych potrzebach wzrokowych. Soczewki są wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta. Szczegóły w salonie.Dodatkowe informacje:Druga para okulaów progresywnych, biurowych, do jazdy samochodem w specjalnej cenie 300zł

Drugi komplet najbardziej zaawansowanych szkieł progresywnych promocyjnej cenie


Przy zakupie okularów progresywnych z linii ZEISS SmartLife drugą parę soczewek do kolejnych okularów otrzymasz w cenie 300zł. Możesz kupić dla siebie drugie okulary progresywne, ale lepszym rozwiazaniem jest wybór dodatkowych okularów biurowych, przeciwsłonecznych lub do jazdy samochodem. Moce szkieł muszą być takie same w obu parach okularów.

Możliwe konfiguracje:

  • SmartLife Progres + SmartLife Progres
  • SmartLifeProgres + Progres DriveSafe
  • SmartLife Progres + Office

Soczewki jednodniowe ZEISS
Trzecie opakowanie 50%


Promocyjna cena soczewek jednodniowych ZEISS. Kupując jednorazowo trzy opakowania (mogą być różnej mocy) trzecie opakowanie otrzymasz za 50%. Cena zestawu soczewek to 197,50 zł (trzy opakowania)


Dla kogo:
  • Dla osób które intensywnie uprawiają sport
  • Jeżeli używasz soczewek zamiennie z okularami
  • Jeżeli cenisz komfort codziennej nowej i czystej soczewki kontaktowej
płyny pielęgnacyjne

Zestaw płynów do soczewek kontaktowych
Taniej o 10 zł


Używasz soczek miesięcznych? Teraz do każdego dużego płynu 360ml dodajemy mały płyn 100ml za 10zł – koszt zestawu 49zł. Płyn ZEISS płucze, nawilża i czyści każdy rodzaj miękkich soczek kontaktowych. W opakowaniu znajdziesz również pojemnik na soczewki.


Dla kogo:
  • Dla osób które używają miękkich soczewek kontaktowych