Promocje w Mozart Optyk

Z szczególnym zaangażowaniem dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów. Dlatego nie ograniczamy naszych promocji tylko do jednego popularnego rozwiązania. Nasza oferta obejmuje zarówno soczewki jednoogniskowe jak i bardziej zaawansowane rozwiązania.

rozszerzona wersja soczewek Smart Life
Soczewki recepturowe Smart Life na materiale Blue Guard – bez dopłaty


Jeżeli szukasz szkieł recepturowych, w wysokich mocach lub dużych cylindrach warto wybrać soczewki z linii Smart Life Zeiss-a. W tych soczewkach wykorzystano aż sześć niezależnych technologii aby dopasować soczewkę do anatomii i potrzeb użytkownika. W ramach promocj w cenie soczewki podstawowej dostaniesz roszczoną wersję wykonaną na materiale BlueGuard. Materiał ten chroni przez niebieskiem światłem lepiej niż antrefleks.
Soczewki jednodniowe ZEISS
Trzecie opakowanie 50%


Promocyjna cena soczewek jednodniowych ZEISS. Kupując jednorazowo trzy opakowania (mogą być różnej mocy) trzecie opakowanie otrzymasz za 50%. Cena zestawu soczewek to 185 zł (trzy opakowania)


Dla kogo:
  • Dla osób które intensywnie uprawiają sport
  • Jeżeli używasz soczewek zamiennie z okularami
  • Jeżeli cenisz komfort codziennej nowej i czystej soczewki kontaktowej
płyny pielęgnacyjne

Zestaw płynów do soczewek kontaktowych
Taniej o 10 zł


Używasz soczek miesięcznych? Teraz do każdego dużego płynu 360ml dodajemy mały płyn 100ml za 10zł – koszt zestawu 49zł. Płyn ZEISS płucze, nawilża i czyści każdy rodzaj miękkich soczek kontaktowych. W opakowaniu znajdziesz również pojemnik na soczewki.


Dla kogo:
  • Dla osób które używają miękkich soczewek kontaktowych