Cena okularów - wycenimy okulary na podstawie recepty

szkła przed oprawieniem do okularów sa idealnie okrągłe


Cena okularów jest mocna uzależniona od wartości korekcji, oraz oczekiwań jakościowych użytkownika. Wybór soczewek nie jest sprawą łatwą dlatego w naszym sklepie dokładamy starań aby mieli państwo wybór pomiędzy najbardziej zaawansowanym produktem, jak i jego tańszym zamiennikiem. Współpracujemy z wszystkimi producentami soczewek okularowych, a nasi pracownicy pracują po to aby przygotować dla Państwa ofertę dopasowaną tak aby mogli Państwo poczuć maksimum korzyści z wybranych szkieł.


Porównaj oferty firm: ZEISS, HOYA, JZO, ESSILOR, SEIKO, Rodenstock, Szajna

Wyceń swoje okulary i otrzymaj 100zł rabatu.
Podaj adres mail na który mamy wysłać ofertę:


100zł rabatu za receptę

Okazja !

Posiadasz receptę na okulary? Realizując ją w naszym salonie przy ul.Pawiej 8 otrzymasz 100zł rabatu. Jeżeli interesuję cię cena szkieł użyj formularza powyżej. Vocher wyślemy w wiadomości zwrotnej.Co ma wpływ na cenę szkieł okularowych ?


Indeks (pocienienie) oznacza współczynnik załamania światła materiału z którego wykonana została soczewka okularowa i określa również stopień pocienienia /cienkości/ soczewki okularowej. W przypadku szkieł o dużych mocach zaleca się cieńsze soczewki czyli wyższy indeks tak by wyglądały estetycznie.

Konstrukcja soczewki okularowe posiadają kilka typów budowy w zależności jakie funkcje mają pełnić. Mają często poprawiać odwzorowanie obrazu, eliminować zniekształcenia zwłaszcza przy większych mocach korekcji. Zapewniają szersze pola widzenia w różnych strefach widzenia. Wyróżniamy soczewki jednoogniskowe, progresywne /wieloogniskowe/, dwuogniskowe czy tzw. półprogresywne do komputera.

Antyrefleks to powłoka, dzięki której zwiększa się przejrzystość soczewki okularowej i polepsza ostrość widzenia. Zmniejsza i odcina niekorzystne rodzaje i odbicia światła.