; ';

Ile Kosztują dobre progresy ?

Dobre okulary progresywne wcale nie muszą być drogie, w szczególności gdy skorzystasz z przygotowanej prze nasz sklep promocji. W Grudniu i Styczniu obniżamy cenę sprawdzonych soczewek HOYA Balansis o 40%. Firma Hoya jest liderem ilości sprzedawanych soczewek progresywnych a soczewka Balansis szczególnie warta uwagi.

promocja na okulary soczewki progresywne Hoya Balansis już od 599zł

Cena soczewek progresywnych: HOYA Balansis 1,5 z antyrefleksem Hi-Vision Aqua to tylko 699 zł za komplet dwóch sztuk.Zalety okularów progresywnych:


Mnóstwo codziennych czynność wymaga od nas zmiany dystansu widzenia. Doskonale znamy te Sytuacje, prowadząc samochód patrzymy rzez szybę w dal, aby za chwilę spojrzeć z bliska na deskę rozdzielczą. Czytając książkę lub czasopismo przenosimy wzroku na ekran telewizora

W pracy, w domu, w plenerze nieustannie wydłużamy lub skracamy dystans widzenia i najczęściej czynimy to w mgnieniu oka, Dlatego niedocenioną zaletą soczewek HOYA LUX Balansis jest możliwość niezwykle płynnego i naturalnego przenoszenia wzroku pomiędzy różnymi odległościami dzięki "konstrukcji podwójnej powierzchni" precyzyjnie dopasowanej do naturalnej rotacji gałki ocznej.HOYA Balansis to doskonały wybór jeżeli:


  • Zależy Ci na bardzo dobrym stosunku ceny do jakości,
  • Zależy Ci na możliwości płynnego przenoszenia wzroku pomiędzy poszczególnymi strefami widzenia,
  • Są to twoje pierwsze okulary progresywne (dla początkujących prezbiopiów) a twoja addycja jest mniejsza niż 2 dioptrie,
  • Zależy ci na szybkiej adaptacji do nowych okularów,
  • Korzystasz już z okularów progresywnych, ale chcesz je zmienić na bardziej zaawansowane technologicznie i przystępnej cenie.Soczewki występują w dwóch długościach progresji, w różnych indeksach od 1,5 do 1,76, fotochromach oraz różnych wersjach antrefleksu. Jeżeli zależy Ci na szczegółowej wycenie skorzystaj z formularza poniżej lub odwiedź któryś z naszych sklepów.