Soczewki fotochromowe w cenie klasycznej soczewki !

Jeżeli nosisz okulary na pewno zastanawiałaś się nad soczewkami które reagują na światło. W naszych sklepach ruszamy z nową promocją na fotochromy od ZEISS-a


Promocja na okulary z soczewkami fotochromowymi

Promocja !
Kupując soczewki okularowe ZEISS, fotochrom PhotoFusion otrzymasz w prezencie! Zapłacisz tylko za podstawową wersję soczewki. Pytaj w salonach


Jak działają okulary fotochromowe ?


Soczewki fotochromowe przystosowują się do zmieniającej się ilości światła w bardzo krótkim czasie. Współczesne soczewki muszą przystosowywać się do warunków oświetleniowych, pozostają idealnie przezroczyste w pomieszczeniach, częściowo się przyciemniają w pochmurny dzień a całkowicie się zabarwiają w pełnym słońcu.

Okulary fotochromowe to nie tylko ochrona przed olśnieniem ale również ochrona wzroku. Soczewka PhotoFusion ZEISS posiada pełną ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na światło ultrafioletowe dla wszystkich poziomów barwień.

Mimo że pierwsze przyciemniające się soczewki powstały 45lat temu produkt ten ciągle się zmiana współczesna technologia produkcji soczewki pozwala nanieść warstwę światłoczułą w postaci specjalnej powłoki. Dzięki temu zmiana koloru następuję równomiernie, szybko i niezależnie od warunków atmosferycznych. Stopień przyciemnienia możemy dopasować do naszych preferencji na etapie zamówienia, do wyboru jest też kolor: Szary, Brązowy, Extra Szary, Niebieski, Pioneer.Czy fotochromy przyciemniają się w samochodzie ?


Fotochromy reagują na światło UV, niektóre samochody posiadają filtrUV w szybach co utrudnia przyciemnienie się okularom. Jeżeli chcesz mieć pewność że twoje okulary będą się przyciemniać możesz wypożyczyć w naszych sklepie soczewkę fotochromową i to sprawdzić. Możesz również wybrać produkty z serii ExtraActive które są jeszcze bardziej aktywne jednak są już początkowo wybarwione (ok 10%).Okulary fotochromowe korekcyjne, jakie są możliwości.


Okulary fotochromowe łączą zalety okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Fotochrom jest dostępny zarówno na soczewkach magazynowych przeznaczonych do najprostszych wartości korekcji, jak na bardziej zawansowanych produktach np: soczewkach progresywnych, soczewkach do jazdy samochodem, soczewkach pocienianych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć dokładnie jakie soczewki będą najlepsze dla Ciebie prześlij receptę i wyceń okulary.