Okulary korekcyjne
Vogue
Damska linia okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Marka Vogue znana jest przede wszystkim z okładki najważniejszego magazynu modowego świata. W polskim tłumaczeniu Vouge oznacza Moda. Vogue jako marka okularów została stworzona przez największy na świecie koncern okularowy – Luxotica

Okulary Vouge kolekcja 2021Aktualna kolekcja jest adresowana do indywidualistek, które pozostają niepokornie a ich spojrzenie na świat cechuje realizm. Okulary tej marki wybierają osoby kreatywne, ceniące samorozwój i niezależność.

W kolekcji znajdują się wyłącznie okulary damskie. Geometryczne kształty oprawek zostały zaprojektowane tak aby podkreślały kobiecy urok. Każda oprawa jest znacząco inna tak aby łatwiej było ją dopasować okulary do indywidualnego charakteru właścicielki.

Marka stawia na realizm, w jej przekonaniu moda powinna być zabawą a modne okulary powinny pomóc nakręcić i odnaleźć własny styl. W tym roku twarzą marki została Millie Bobby Brown . Gwiazda Netfliksa jest znana w szczególności z serialu „Stranger Things”.

Millie Bobby Brown pozostaje twarzą okularów vogue


Okulary Vogue co to za marka ?


Okulary Vogue powstały jako marka własna największego koncernu okularowego Luxottica. Koncert ten specjalizuje się w najbardziej popularnych i luksusowych markach okularów na świecie, w jego portfolio znajdują się: Rayban, Versace, Armani, Okley, GUCCI, CHANEL. Vogue uzupełnia portfolio koncernu o okulary bardzo dobrej jakości cenowo dostępne dla każdego.Okulary Vogue opinia


kobiety które wybrały okulary vogue - opinie *zdięcie pochodzi z stron https://www.vogue-eyewear.com/


Więcej inspirujących historii kobiet które wybrały okulary Vogue można przeczytać na oficjalnej stronie marki: https://www.vogue-eyewear.com/pl/the-eyevogue-series. Znajdziemy tutaj opinie właścicielki agencji reklamowej ByBabba z Nowego Jorku, londyńskiej architektki wnętrz czy kobiet rozwijających własny biznes.