Okulary męskie
GUCCI
We Włoszech słowo „GUCCI” jest na tyle popularne że na trwale zapisało się w slangu i oznacza coś co zrobiło się dobrze. W Mozart Optyk posiadamy korekcyjne i przeciwsłoneczne okulary tej marki.

okulary gucci GG0061S na twarzy modelki

Okulary GUCCI kolekcja 2021


Jeden z najbardziej rozpoznawalnych logotypów na świecie, symbol dostatku nie tylko w świecie mody. Podwójne G w logotypie to inicjały założyciela domu mody Guccio Gucii. We Włoszech słowo „GUCCI” jest na tyle popularne że na trwale zapisało się w slangu i oznacza coś co zrobiło się dobrze.


Jakie muszą być okulary GUCCI
Niektórzy krytykują oprawki GUCCI za krzykliwą logomanię, bowiem charakterystyczną cechą tych okularów jest duży logotyp, kryształki, złote motywy, przerysowany kształt. Ten przepych i ekstrawagancja jest niejako wpisana w DNA marki. Aktualny dyrektor kreatywny Alessandro Michele łączy przepych z teatralnym, nieco kiczowatym widowiskiem. Ta kombinacja okazuje się wielkim sukcesem.

Okulary GUCCI wyprzedaż
Kolekcja szybko się zmienia, podążając za aktualnym trendami. Dlatego już dzisiaj przeceniamy dla was okulary kolekcji 2020-2021. Robiąc tym samym więcej miejsca na nowe modele których spodziewamy się już na wiosnę.logo marki GUCCI

0833O


1299 zł
logo marki GUCCI

0490O


849 zł
logo marki GUCCI

0476O


1089 zł
logo marki GUCCI

0391O


1369 zł
logo marki GUCCI

0383O


1049 zł