Promocja: Druga soczewka ZEISS Digital Gratis

ZEISS Digital – gdy zwykłe okulary nie wystarczają


Jeżeli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad okularami do komputera, przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się na czym polega różnica pomiędzy soczewkami Digital a klasyczną soczewką jednoogniskową.Dla kogo soczewki ZEISS Digital


Soczewki okularowe Digital firmy ZEISS zostały z zaprojektowane dla osób, które będąc w wieku pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stwierdzą, na skutek ciągłej pracy z wykorzystaniem różnych urządzeń cyfrowych mają często zmęczone oczy, ból głowy zesztywniały kark pod koniec dnia pracy. Warto również myśleć o zmianie klasycznych okularów, kiedy zauważysz pierwsze ograniczania w widzeniu z bliska. Niezależni od tego czy dana osoba nie nosi soczewek okularowych , czy też nie używa okularów korekcyjnych, soczewki okularowe ZEISS Digital są zaprojektowane do całodziennego użytkowania bez konieczności zdejmowania, eliminując zmęczenie oczy, ból głowy czy zesztywniały kark.Dlaczego soczewka do komputera jest lepsza od klasycznej jednoogniskowej soczewki.


Produktem pierwszego wyboru dla osób które używają okularów do komputera jest soczewka jednoogniskowa czasami z antyrefleksem „blue control”. Natomiast sam antyrefleks nie sprawi że osoby z większą wadą wzorku zaczną widzieć lepiej, tutaj konieczna jest ingerencja w konstrukcję soczewki. Soczewkę trzeba dopasować do warunków w jakich będzie pracować, tzn. ma zapewniać komfortowe widzenie mimo nieustannego przenoszenia wzroku z dali na urządzenia cyfrowe. Producent zadbał aby zapewnić użytkownikom wolne od napięcia i wysiłku widzenie przez cały dzień . Soczewki Digital są zaprojektowane do codziennego użytkowania, nie ograniczają widzenia w dal.Akceptujemy płatności:

Możliwy zakup okularów na raty santander
Akceptujemy bony multibenefit
Akceptujemy płatności kartą