Okulary dla Dzieci – zalety soczewki 1,53 PNX Kids
Kiedy warto udać się do okulisty z dzieckiem ?


Kiedy zauważymy ze nasze dziecko mruży oczy, ma trudności ze skupieniem wzroku na pojedynczym przedmiocie, często mruga, nie może się skupić nad czytanym oglądanym tekstem. U małych pacjentów bardzo dobrze działa mechanizm akomodacji, dzięki czemu dziecko jest wstanie bardzo długo ukrywać wadę wzroku, która staje się bardziej uciążliwa wraz z dorastaniem. W naszej opinii każde dziecko rozpoczynające naukę powinno zostać skonsultowane z specjalistą.Jeżeli wiemy już że dziecku potrzebne będą okulary, jakie soczewki wybrać ?


Istnieje bardzo duży wybór soczewek, przy wyborze szkieł pamiętajmy że najmłodsi spędzają czas bardzo aktywnie w dodatku absolutnie nie dbają o swoje okularki. Ponieważ dzieciom wada wzroku może zmieniać się dość szybko wielu rodziców decyduje się na zakup najtańszych soczewek co jest zrozumiałe. W naszym sklepie dla dzieci często rekomendujemy soczewkę HOYA 1,53 PNX Kids z antyrefleksem Hi-Vision Aqua. Soczewka ta występuję w mniejszych średnicach niż te oferowane dla dorosłych przez co nadają się do opraw dziecięcych i „juniorskich”. Jest również tańsza niż jej „dorosły” odpowiednik. Soczewka jest wykonana z materiału PNX który jest „dziecio” odporny. Osobiście próbowaliśmy skakać po tej soczewce albo uderzać młotkiem a soczewka nie została zniszczona. Właściwości te są szczególnie ważne gdy zdamy sobie sprawę jak wiele razy okulary naszych dzieci spadną, zostaną zdeptane, lub obgryzione. Dzięki antyrefleksowi antyrefleksem Hi-Vision Aqua soczewka jest też bardziej przejrzysta i lepiej się przez nią patrzy.
Ile kosztują okulary dla dzieci?


Ceny opraw dziecięcych zaczynają się od 60zł, ciekawą alternatywą dla tych najtańszych jest marka CROCS charakteryzująca się dobry designem, miękkimi wykonanymi z medycznego silikonu zausznikami oraz lubianymi przez uczniów kolorami (okulary Crocs).
Cena soczewek HOYA 1,53 PNX Kids z antyrefleksem Hi-Vision Aqua 168 zł/ komplet 2szt.


Promocja
Do każdych pary soczewek HOYA 1,53 Kids zamówionych od 18.09-29.11 dokładamy gadget w postaci fidget spinner-a najbardziej poszukiwanego gadetu tegorocznych wakacji.

Potrzebujesz dokładnej wyceny?

Przepisz moce z recepty, przygotujemy dla Ciebie ofertę
Możesz również zadzwonić: tel. 12 422 18 13.


Oko prawe


Oko leweHOYA 1,53 PNX

Bezpieczna soczewka do dziecięcych okularów (wersja kids) lub dla osób aktywnie spędzającym czas (Hilux 1.53)

Ten wyjątkowo trwały materiał o indexie 1,53 jest nadzwyczaj odporny na uderzenia. Soczewki wykonane z materiału PNX są cienkie, lekkie zapewniają 100% ochronę przed promieniowanie UV i posiadają znakomite własności optyczne (Liczba Abbego 43)

W porównaniu z niektórymi materiałami do produkcji soczewek, PNX jest całkowicie wolny zniekształceń powodowanych nieprężeniami. Zapewniają to nowatorskie właściwości materiału oraz techniki produkcyjne.

Polimer PNX to idealny wybór dla każdego a w szczególności dzieci i osób prowadzących aktywny tryb życia. Ze względu na wyjątkowa wytrzymałość idealnie nadają się do oprawek bez ramek („typu patent”) oraz w tych gdzie soczewki montuje się na żyłce (bez widocznej dolnej części). Okulary z szkłami z PNX 1,54 są bardzo łatwe w czyszczeniu i nie niszczą się pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak aceton, alkohol, tłuszcz czy lakier do włosów

Soczewki wykonane z materiału PNX standardowo pokryte są powłoką utwardzającą HARD. Istnieje możliwość podniesienia standardu soczewek poprzez naniesienie powłoki antyrefleksyjnej. Dzięki temu soczewki staną się niezwykle przejrzyste, posiądą zwiększoną odporność na zarysowania i zapewnią dokonały komfort widzenia.Akceptujemy płatności:

Możliwy zakup okularów na raty santander
Akceptujemy bony multibenefit
Akceptujemy płatności kartą