Tu będziemy z okularami: 6 Charytatywny Bieg TescoMozart Biegnie a TY ...


Już 26 sierpnia na Krakowskich Błoniach odbędzie się 6 Charytatywny Bieg Fundacji TESCO. W tym roku fundacja zbiera fundusze na zakup karetki neonatologicznej dla szpitala dziecięcego w Prokocimiu. Wiemy że wielu naszych klientów prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia dlatego zapraszamy do podjęcia rywalizacji jak i odwiedzin strefy Mozart Optyk gdzie przygotowaliśmy specjalne atrakcje.Nagrody dla zwycięzców:

Dla zwycięzców biegów ufundowaliśmy 10 voucherów na okulary przeciwsłoneczne marki No-End. Okulary będzie można wybrać zgodnie z swoimi preferencjami w salonie na ul. Pawiej 8.Kilka słów o biegu:

Na tegoroczny bieg Fundacji zaproszeni są wszyscy – zarówno wytrawni biegacze, jak również ci, którzy nie uprawiają sportu na co dzień. To impreza dla każdego – dzieci, dorosłych i seniorów. Wystartować można w biegach na dystansie 3,5 km (Bieg Rodzinny) i 10 km (Bieg Główny), w Biegu na Szpilkach oraz Biegach dla Dzieci. Zapisy na bieg prowadzone są systemie internetowym, na stronie www.fundacjatesco.pl/bieg do 20 sierpnia. Możesz się zarejestrować również osobiście w dniach 25‒26 sierpnia (w miarę dostępności miejsc) w Biurze Zawodów na Krakowskich Błoniach.

Przymierz okulary, weź udział w biegu i odbierz piłkę !
W strefie Mozart Optyk będziemy prezentować nową kolecję okularów przeciwsłonecznych HIS i NO-END. Każda osoba która przymierzy okulary lub wystartuje w którymś z biegów otrzyma od naszego zespołu dodatkową nagrodę w postaci piłki plażowej. Przygotowaliśmy 250 szt. super piłek.


Szczegóły na stronie organizatora: Fundacja TescoAkceptujemy płatności:

Możliwy zakup okularów na raty santander
Akceptujemy bony multibenefit
Akceptujemy płatności kartą